Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Order
te: క్రమం

en: My account
te: నా ఖాతా
