Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Total
tr: Toplam

en: User
tr: Kullanıcı

en: Qty
tr: Adet

en: Both
tr: İkisi de

en: Order
tr: Sipariş

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
tr: Ödeme aşamasında hata oluştu. Lütfen şiparişinizin onaylandığın emin olmak için bizi arayınız.

en: My account
tr: Hesabım

en: Order #
tr: Sipariş no

en: Discounts
tr: İndirimler
