Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Total
vi: Tổng

en: User
vi: Người dùng

en: Points
vi: Điểm

en: Qty
vi: SL

en: Model
vi: Mô hình

en: Both
vi: Cả hai

en: Order
vi: Thứ tự

en: Please contact an administrator to solve the issue.
vi: Vui lòng liên hệ người quản lý để giải quyết vấn đề này

en: Order #
vi: Đơn hàng #
