Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: User
ar: المستخدم

en: Order
ar: الترتيب

en: My account
ar: حسابي
