Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: Points
bg: Точки

en: Qty
bg: Кол

en: Order
bg: Поръчка

en: My account
bg: Моят профил
