Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: User
ca: Usuari

en: Qty
ca: Quantitat

en: Both
ca: Ambdós

en: Order
ca: Ordre

en: My account
ca: El meu compte

en: Order #
ca: # comanda
