Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Both
cy: Y ddau

en: Order
cy: Trefn

en: My account
cy: Fy nghyfrif
