Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Total
da: I alt

en: User
da: Bruger

en: Points
da: Point

en: Qty
da: Antal

en: Both
da: Begge

en: Order
da: Rækkefølge

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
da: Der opstod en fejl under betalingen. Kontakt os venligst for at sikre dig at din ordre er registeret

en: Please contact an administrator to solve the issue.
da: Kontakt venligst en administrator for at løse problemet.

en: My account
da: Min konto

en: Order #
da: Ordre #

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
da: Hvis saldoen er mindre end eller lig med $0.00.

en: If the order status is not already Payment Received.
da: Hvis ordrestatus ikke allerede er "Betaling modtaget".

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
da: Sker kun hvis en betaling er opført og saldoen er <=kr.0,00.
