Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Qty
fi: Määrä

en: Both
fi: Molemmat

en: Order
fi: Järjestys

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fi: Maksun yhteydessä tapahtui virhe. Ole hyvä ja ota yhteyttä ylläpitoon tilauksen tarkastamiseksi.

en: My account
fi: Oma käyttäjätilini

en: Order #
fi: Tilaus #
