Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Total
hu: Mindösszesen

en: User
hu: Felhasználó

en: Points
hu: Pontok

en: Qty
hu: Menny.

en: Model
hu: Modell

en: Sell Price
hu: Eladási ár

en: Both
hu: Mindkettő

en: Order
hu: Sorrend

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
hu: Hiba történt fizetés közben. Kérjük,hogy lépjen kapcsolatba velünk és érdeklődjön rendeléséről.

en: Please contact an administrator to solve the issue.
hu: A probléma megoldásához kapcsolatba kell lépni a honlap üzemeltetőjével.

en: My account
hu: Saját adatok

en: Order #
hu: Rendelés #

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
hu: Ha az egyenleg kisebb vagy egyenlő mint 0,00.

en: If the order status is not already Payment Received.
hu: Ha a rendelés állapota még nem „Fizetés beérkezett”.

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
hu: Csak akkor történik, ha meg lett adva fizetés és az egyenleg <= 0,00.
