Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: User
id: Anggota

en: Order
id: Urutan

en: My account
id: Profilku
