Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Both
kn: ಎರಡೂ
