Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Order
ku: ڕیز

en: My account
ku: هەژماری خۆم
