Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: Points
nl: Punten

en: Qty
nl: Aant

en: Model
nl: Model/type

en: Sell Price
nl: Verkoopprijs

en: Both
nl: Beide

en: Order
nl: Volgorde

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nl: Er heeft zich mogelijk een fout voorgedaan tijdens de betaling. Neem contact met ons op om te controleren of uw bestelling goed is ontvangen.

en: Please contact an administrator to solve the issue.
nl: Gelieve een administrator te contacteren om dit probleem op te lossen.

en: My account
nl: Mijn account

en: Order #
nl: Bestelling #

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
nl: Als het saldo lager is dan of gelijk aan $ 0,00.

en: Discounts
nl: Kortingen
