Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: User
ro: Utilizator

en: Points
ro: Puncte

en: Qty
ro: Cantitate

en: Both
ro: Ambele

en: Order
ro: Comandă

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ro: La efectuarea plăţii s-a produs o eroare. Vă rugăm să ne contactaţi pentru a vă asigura că comanda a fost trimisă.

en: My account
ro: Contul meu
