Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Points
sk: body

en: Qty
sk: Množstvo

en: Both
sk: Oba

en: Order
sk: Poradie

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sk: Počas platby nastala chyba.  Prosím kontaktujte nás,  aby ste sa uistili, či bola vaša objednávka prijatá.

en: My account
sk: Môj účet

en: Order #
sk: Objednávka č.
