Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: User
ta: பயனர்

en: Order
ta: வரிசை

en: My account
ta: என் கணக்கு
