Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Total
uk: Сума

en: User
uk: Користувач

en: Points
uk: Пунктів

en: Qty
uk: К-ть

en: Model
uk: Модель

en: Sell Price
uk: Ціна продажу

en: Both
uk: Все

en: Order
uk: Замовлення

en: Smallest purchase for which !points are awarded
uk: Мінімальна сума замовлення, за яку даються бали

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Під час оплати виникла помилка. Будь ласка, звяжіться з нами щоб упевнитися що замовленя було подано.

en: My account
uk: Мій профіль

en: Order #
uk: Замовлення #

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
uk: Якщо баланс менше або рівний 0.00 ₴

en: If the order status is not already Payment Received.
uk: Якщо статус замовлення ще не <strong>Оплату отримано</strong>
