User Points Voting API (6.x-1.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Category
af: Kategorie

en: vote
af: stem
