User Points Voting API (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Category
ca: Categoria

en: Threshold
ca: Llindar

en: Period
ca: Punt
