User Points Voting API (6.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Category
et: Kategooria

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Period
et: Ajavahemik
