User Points Voting API (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Category
fa: دسته بندی

en: vote
fa: رای دادن

en: Threshold
fa: آستانه

en: Userpoints
fa: امتیازات کاربر

en: Period
fa: دوره
