User Points Voting API (6.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Category
gl: Categoría

en: vote
gl: votar

en: Threshold
gl: Umbral

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario

en: Period
gl: Periodo
