User Points Voting API (6.x-1.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Hourly
pt: Por hora

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Category
pt: Categoria

en: vote
pt: voto

en: Threshold
pt: Limite

en: Period
pt: Ponto final

en: Voting API settings
pt: Configurações da API de votação

en: Moderate votes
pt: Votos moderados

en: Annually
pt: Anualmente
