User Points Voting API (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Category
ro: Categorie

en: Threshold
ro: Prag
