User Points Voting API (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Hourly
ru: Ежечасно

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Category
ru: Категория

en: vote
ru: голос

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Period
ru: Период

en: Annually
ru: Ежегодно
