User Points Voting API (6.x-1.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: Period
vi: Dấu chấm
