User Points Voting API (6.x-1.41) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Category
be: Катэгорыя

en: vote
be: голас
