User Points Voting API (6.x-1.41) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Hourly
da: En gang i timen

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Category
da: Kategori

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Period
da: Periode
