User Points Voting API (6.x-1.41) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Category
el: Κατηγορία

en: Threshold
el: Όριο

en: Period
el: Περίοδος
