User Points Voting API (6.x-1.41) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Hourly
es: Cada hora

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Category
es: Categoría

en: Threshold
es: Umbral

en: Period
es: Período
