User Points Voting API (6.x-1.41) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Category
eu: Kategoria

en: vote
eu: bozkatu

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak
