User Points Voting API (6.x-1.41) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Category
fi: Kategoria

en: vote
fi: äänestä

en: Period
fi: Ajanjakso
