User Points Voting API (6.x-1.41) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Hourly
fr: Toutes les heures

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Category
fr: Catégorie

en: vote
fr: voter

en: Threshold
fr: Seuil

en: Userpoints
fr: Points utilisateurs

en: Period
fr: Point
