User Points Voting API (6.x-1.41) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Category
hr: Kategorija

en: Threshold
hr: Prag

en: Period
hr: Točka
