User Points Voting API (6.x-1.41) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Category
hu: Kategória

en: vote
hu: szavazat

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Userpoints
hu: Felhasználói pontok

en: Period
hu: Pont
