User Points Voting API (6.x-1.41) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Category
lv: Kategorija

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Period
lv: Periods
