User Points Voting API (6.x-1.41) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Category
mr: वर्ग

en: vote
mr: मत
