User Points Voting API (6.x-1.41) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Category
nl: Categorie

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Period
nl: Punt

en: Annually
nl: Jaarlijks
