User Points Voting API (6.x-1.41) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Category
pl: Kategoria

en: Threshold
pl: Próg

en: Period
pl: Okres
