User Points Voting API (6.x-1.41) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Category
sk: Kategória

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota
