User Points Voting API (6.x-1.41) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Category
sv: Kategori

en: vote
sv: rösta

en: Threshold
sv: Tröskelvärde
