User Points Voting API (6.x-1.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Category
cs: Kategorie

en: Threshold
cs: Práh
