User Points Voting API (6.x-1.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Category
is: Flokkur

en: Period
is: Punktur
