User Points Voting API (6.x-1.5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Category
it: Categoria

en: Threshold
it: Soglia

en: Period
it: Punto
