User Points Voting API (6.x-1.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Hourly
ja: 1時間毎

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Category
ja: カテゴリー

en: Threshold
ja: しきい値

en: Userpoints
ja: ポイント

en: Period
ja: 期間
