User Points Voting API (6.x-1.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Hourly
tr: Her saat

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Category
tr: Kategori

en: Threshold
tr: Eşik

en: Userpoints
tr: Kullanıcı puanları

en: Period
tr: Nokta
