User Points Voting API (6.x-1.5) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Category
uk: Категорія

en: vote
uk: голосувати

en: Threshold
uk: Поріг

en: Period
uk: Крапка
