User protect (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Administer
ja: 管理セクション

en: Operations
ja: 操作

en: Save
ja: 保存

en: username
ja: ユーザー名

en: password
ja: パスワード

en: User
ja: ユーザー

en: status
ja: 状態

en: Role
ja: 役割

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: User management
ja: ユーザーの管理

en: User Protect
ja: ユーザープロテクト

en: Permissions
ja: 権限

en: e-mail
ja: メールアドレス

en: roles
ja: 役割

en: User ID.
ja: ユーザーID
