User Protect (6.x-1.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Administer
kn: ನಿರ್ವಹಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: username
kn: ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು

en: password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: e-mail
kn: ಇ-ಅಂಚೆ

en: roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು
